Nazwy marek i typów zostały użyte tylko i wyłącznie do celów porównawczych.    Brand's and type's name are used only for comparison purposes.

INFOLINIA:   665 924 870       pon-pt: 9-17

 

Polecane produkty

Filtry węglowe do Twojego okapu

Zadaniem okapu, który znajduje się w niemal każdej kuchni, jest pochłanianie zapachów oraz oczyszczenia powietrza z pary, w której znajdują się cząsteczki tłuszczu. Jeśli nie zostanie ona wchłonięta przez wentylację, może osiadać się na wszystkich meblach i innych akcesoriach. Dlatego tak ważne jest prawidłowe działanie okapu, które zapewnią filtry węglowe. Ich wielki wybór znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

Filtry węglowe – niezbędnik w Twojej kuchni

Uwielbiasz gotować? Smakowite potrawy, które wychodzą spod Twoich rąk zachwycają podniebienia wszystkich domowników i gości? Z myślą o pasjonatach kuchni, takich jak Ty, przygotowaliśmy w naszym asortymencie wielki wybór filtrów węglowych do kuchennych okapów. Dlaczego są one tak ważne? Sam okap niewiele zdziała. Pełni on rolę pompy powietrza, jednak to nie wystarczy, by pozbyć się przykrych zapachów. Aby osiągnąć zamierzony efekt potrzebny będzie specjalny filtr z węglem aktywnym, który działa jak pochłaniacz i neutralizator zanieczyszczeń.

Poznaj nasze filtry węglowe

Jaki filtr węglowy wybrać do swojej kuchni? Wszystko zależy od rodzaju Twojego okapu. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć ogromny wybór filtrów dedykowanych okapom tak popularnych marek, jak Amica, Beko, Bosch, Electrolux, Franke, Gorenje, Globalo i wiele innych!

Filtry LONGer Life

Szczególnym rodzajem filtrów węglowych są te typu LONGer Life. Jako ich wyłączny dystrybutor na polskim rynku, zapewniamy o ich wysokiej jakości i dłuższym czasie aktywności niż w przypadku standardowych filtrów. Dzięki zwiększonej – nawet pięciokrotnie – ilości węgla aktywnego o bardziej chłonnej strukturze, nasz produkt może pracować aż do 18 miesięcy. Jego dodatkowymi zaletami są z pewnością niezwykła chłonność i niższe koszty eksploatacji. Produkt jest również bardzo łatwy w montażu. Ponadto może on również stanowić dodatkową ochronę środka sprzętu przed tłuszczem. Stosując nasze filtry typu LONGer Life oddziałujesz również pozytywnie na środowisko naturalne, minimalizując liczbę wyrzucanych odpadów.

Co jeszcze czeka na Ciebie w naszej ofercie?

Nasz sklep zajmuje się przede wszystkim sprzedażą filtrów do okapów. Jednak filtry węglowe mogą znaleźć zastosowanie również w innych obszarach, np. opiece nad zwierzętami. W naszym asortymencie obok filtrów dedykowanych okapom, znajdziesz również takie, które sprawdzą się jako pochłaniacz zapachów w kuwecie dla kota. Dzięki niemu już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się przykrym zapachem dobiegającym z kociej toalety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl